Szybka dostawa

Działamy na całym terenie kraju

Szybka pomoc

Problemy rozwiązujemy do 24 godzin

Doskonała jakość

Produkty wykonane z najlepszych materiałów

Nasza misja

Nie szyjemy bo musimy – szyjemy bo chcemy. Nasze koszulki powstają z najlepszych gatunkowo dzianin produkowanych w Polsce. Nie konkurujemy z tanią, masową produkcją z dalekiego wschodu. Wszystkie produkty tworzymy ręcznie. Ręcznie kroimy materiał, który następnie szwaczki zszywają w gotowe produkty.

Działamy zgodnie z zasadą „społecznie odpowiedzialne zakupy”. Wszystkie osoby zaangażowane w proces tworzenia koszulki są zatrudnione i ubezpieczone.

Jesteśmy prawdopodobnie jedyną firmą na rynku, która tworzy ręcznie malowane koszulki z materiałów oddychających – przeznaczonych dla osób czynnie uprawiających sport. Szyte przez nas koszulki nie chłoną potu i nie wydzielają przykrych zapachów. Wzory na koszulkach są malowane ręcznie – przy użyciu pędzli. Nie wykorzystujemy do tego celu komputerów i drukarek. Każda zakupiona koszulka posiada certyfikat, który można sprawdzić na naszej stronie internetowej. Dzięki temu, nie ma możliwości powstania dwóch takich samych produktów.

W trakcie malowania używamy wyłącznie wodnych ekologicznych farb. Nie są one utrwalane chemicznie. Po ich wyschnięciu, wygrzewane są w wysokiej temperaturze. Proces ten jest wyjątkowo pracochłonny i trwa około tygodnia, a każda czynność wykonywana jest ręcznie.

Dlaczego warto robić zakupy właśnie u nas?

  • Większość produktów jest w magazynie
  • Realizujemy indywidualne (nawet od 1 sztuki) zamówienia – możesz w oparciu o nasze wykroje zaprojektować własną koszulkę zestawiając według swojego uznania gatunek i kolor materiału
  • Przy zakupie powyżej 199 zł masz darmową wysyłkę
  • Wysyłamy bezpłatnie e-mailem informacje na temat rabatów, promocji i nowości
  • Prawdopodobnie jako jedyni produkujemy ręcznie malowane koszulki z materiałów oddychających
  • Jesteśmy z Tobą w kontakcie – za pośrednictwem telefonu lub e-mailu

Bezpieczne zakupy

Jeśli zamówiony towar jednak ci nie odpowiada, możesz bez obaw wysłać go z powrotem, a my zwrócimy Ci pieniądze.

Dzianiny, które stosujemy:

Coolmax- Coolmax to zaawansowane technologicznie włókno poliestrowe koncernu AdvanSA. Jego główne obszary zastosowań to:

* bielizna termoaktywna,
* bielizna sportowa,
* odzież sportowa.

Dzięki specjalnej budowie, w której skład wchodzi 3 lub 4 rdzenie połączone ze sobą tworzące układ kapilar przenoszących wodę i zwiększających powierzchnię parowania jest to idealne włókno do produkcji dzianin dla sportowców. Łatwość przenoszenia wilgoci powoduje, że pot jest szybko zabierany z powierzchni skóry i rozprowadzany na dużej powierzchni. W ten sposób łatwo paruje pozwalając zachować komfort cieplny.

W odróżnieniu od włókien starszych generacji, takich jak np. Rhovyl nie rozkłada się pod wpływem promieniowania UV (na słońcu) i nie wydziela przy tym nieprzyjemnych zapachów.

Stosuje się je zarówno do produkcji dzianin o gęstym splocie, jak i delikatnych, rzadkich dzianin typu „mesh” w zależności czy od dzianiny wymaga się większej odporności na ścieranie i rozciąganie, czy też większej przewiewności.

Dzianiny wykonane z Coolmaxu zapewniają przyjemne uczucie suchości i przewiewności.

Dzianiny hydrofilowe – Dzianiny poliestrowe (w tym poliestrowe z dodatkami), w których wilgoć akumulowana jako pot, jest przez tkaninę mającą kontakt ze skórą szybko absorbowana i rozprowadzana na dużej powierzchni. Krople potu zaledwie w ciągu 2 sekund są wchłaniane przez tkaninę i rozprowadzone na powierzchnię kilkakrotnie większą od powierzchni wchłąnianej. Tkanina bez takiego wykończenia potrzebuje na cel wchłonięcia kropli potu ponad 30 sekund. Ciepło ludzkiego ciała sprawia, że pot jest szybko z dużej powierzchni odparowywany z odzieży. Ludzka skóra pozostaje sucha mimo dużego wysiłku fizycznego i wyższej temperatury. Funkcja paro przepuszczalna: dzianiana jest paroprzepuszczalna i oddychająca. Pot ze skóry jest łatwo odtransportowywany z wnętrza na zewnątrz. Decydujący wpływ na te właściwości ma różnica temperatury i wilgotności względnej między ciałem a tkaniną, a tkaniną i warunkami zewnętrznymi.